Ali Yalçın Amazon, Amazon Türkiye, Amazon Avrupa, Amazon Singapur, Amazon Avustralya, Amazon Dubai, Suspendplus, Amerika’da Şirket Açmak, Amerika’da Şirket Kurulumu, Delaware Şirket Kurmak, Florida şirket kurmak, LLC şirket kurmak, LLC şirket kurulumu, Wyoming Şirket Kurmak, Florida Şirket Kurmak, ABD Şirket Kurmak, Amazon Şirket Hesabı açmak

Ali YALÇIN

Amazon E-Ticaret, Suspend+ ve Aliyalcinonline.com kurucusu olan Ali, dijital dünyaya 2008 yılında İnternetten butik ürünler satarak tanıştı.

Suspendplus.com kurucusu olan Ali, dijital dünya ile 2008 yılında internetten butik ürünler satarak tanıştı. 2011 yılında Moskova’ya giderek orada Ruslara ve çevresindeki komşu ülkere ürün satışını gerçekleştirdi. 2015 yılında Türkiye’ye döndüğünde sahibinden.com, letgo, hepsiburada ve N11 platformlarında şatış yapmaya devam etti. 2017 yılında Amazon Amerika, 2018 yılında Amazon Avustralya, 2019 yılında Amazon Birleşik Arap Emirliklerinde aktif olarak e-ticaret yapmaya başladı.Türkiye’nin pek çok kurumsal firmasına Amazon’da satış ve stratejiler anlamında kurumsal danışmanlık verdi. Ayrıca, kurucusu olduğu Suspendplus.com ile Dünya’nın herhangi bir yerinden pek çok kişiye Amazon Stratejileri hakkında bireysel danışmanlık ve birebir satış mentorluğu vermeye devam etmektedir. 2019 Ağustos ayı itibari ile kurmuş olduğu ekip ile Amerika’da LLC Şirket kurulumu hizmetine başlamıştır. Suspendplus.com ekibinin kurucusu Ali Yalçın, Amazon’un olduğu çoğu platformlarda da satış yapmaktadır.

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası