Amazon Bireysel Hesabınızı Şirket Hesabına Dönüştürmek

4 Kasım 2021by Suspendplus1

Amazon Bireysel Hesabınızı Şirket Hesabına Dönüştürmek

Amazon Bireysel Hesabınızı Şirket Hesabına Dönüştürmek ve Bu dönüştürmenin olabilmesinin en büyük sebebi, Amazon’un politikalarının iyi bir şekilde anlaşılması ve sürecin Amazonla birlikte gerçekleştirilmesi. Eğer bu dönüşümü Amazon politikalarına uygun şekilde yapmaz iseniz Amazon sizin, hesabı bir başka kişiye transfer ettiğinizi ve bunun yasak olduğundan dolayı suspend edilecek bir işlem yaptığınızı düşünecektir. Bu işlem sonucunda da neredeyse kaldırması imkansız hale gelecek bir suspend ile karşılaşacaksınızdır. Düşünün ki iyi bir satış grafiğiniz var veya ürünleriniz depoda veya başka bir hesap açabilecek durumda değilsiniz, gidiyorsunuz Amazon’a uygun olmayan bir şirket kurulumu yaptırıyorsunuz/yapıyorsunuz daha sonrasında bu şirket ile teknik detaylarına hakim olmadığınız halde bireysel hesabınızı şirket hesabına dönüştürmeye çalışıyorsunuz. Böyle bir hatanın dönüşü olmayacağından dolayı, bu konuda uzman kişilerden yardım almanız gerekmektedir.

Amazon Bireysel Hesabınızı Şirket Hesabına Dönüştürürken Dikkat Edilmesi Gerekenler Neler?

Bu konuda çok büyük tecrübe sahibi olduğumuzdan dolayı bunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki destek alacağınız uzman kişi/kurumun hem şirket kurulumunda hem de bu anlamda yol haritası çizebilme tecrübesine dikkat edin. Sizi en ufak bir yanlışa sürükleyecek yönlendirme yapması durumunda belki de online satış hayalleriniz, kariyeriniz bitebilir.

Suspendplus olarak Amerikalı iş ortaklarımız ile birlikte operasyonunuza ve Amazon’a en uygun şirketinizi açıyor, belgelerinizi hazırlıyor ve sorunsuz şekilde nasıl hesap dönüştürebileceğinizi eğitim paketimiz ile birlikte sizlere aktarıyoruz.

Detaylı bilgi için: https://www.suspendplus.com/amerikada-sirket-kurulumu/

Bir yorum

  • Alimcan

    7 Nisan 2022 saat 01:17

    Amazonda bireysel bir hesabım var bireysel hesabımı şirket hesabıma dönüştürmek istiyorum.

    Cevap

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası