Amazon’a Uygun Şirketinizi Suspendplus İle Birlikte Kurun

4 Kasım 2021by Suspendplus0

Amazon’a Uygun Şirketinizi Suspendplus İle Birlikte Kurun

Amazon’a Uygun Şirketinizi Suspendplus İle Birlikte Kurun. Bir önceki bölümümüzde de belirttiğimiz gibi 3 adet paketimiz mevcut. Silver, Gold, Platinum. Bu paketleri tasarlarken her ihtiyaç için paket oluşturmaya ve bu paketleri olabilecek en düşük fiyat ile sizlerle buluşturmayı amaçladık.

Silver Paketimizde Hızlandırılmış Şirket Kurulumu, Şirket Belgeleri, Belgelerin Elektronik Ortam ile Gönderimi, Hukuki Destek Hizmeti, Registered Agent, Şirket Yasal Adresi, Amerika Telefonu, EIN Numarası var. Bu paketimizin amacı sadece şirket kurulumuna ihtiyacı olup, Amazon tarafından istenen bazı önemli belgeleri (Business License, Utility Bill) kendisi sağlayabilecek, şirkete ait banka hesaplarını kendisi açabilecek, Amazon şirket hesap açılımının nasıl gerçekleştiğini bilen, şirketin tüm vergisel sorumlulukları kendisi halledebilecek danışanlarımız için tasarlandı.

Gold Paketimizde ek olarak Belgelerin Kargo ile Gönderimi, Vergi Danışmanlığı Hizmeti, Online Bankacılık Erişimi, Business License, Office Agreement, Hesap Açılışları Eğitimi — Prime Paket var. Bu paketimizin amacı Amazon tarafından istenen en önemli belgelerden bir tanesi olan Utility Bill’i kendisi sağlayabilecek, Amazon şirket hesap açılımının nasıl gerçekleştiğini bilen, şirketin tüm vergisel sorumlulukları kendisi halledebilecek danışanlarımız için tasarlandı.

Platinum paketimizde ITIN Numarası, Adrese Utility Bill Sağlanması, Lease Agreement, Muhasebe Hizmeti, Vergi Beyanı, Hesap Açılışları Eğitimi — Diamond Paket, Private Label Eğitimi var. Bu paketimizin amacı tamamiyle Amazon işine odaklanmayı ve diğer tüm sorumlulukları tarafımızca halledilmesini, sadece bilgilendirilmeyi isteyen danışanlarımız için tasarlandı.

Tüm paketlerimizde yer alan ve “şirket belgeleri” olarak söylediğimiz belgeler: Articles of Organization, S&R of the Organizer, Operating Agreement, Banking Resolution ve Office Agreementtır.

Hukuki Destek ve Vergi Danışmanlığı Hizmetimizde ekibimizde yer alan (o sırada sitede ekibimiz kısmı gösterilecek) alanında uzman mali müşavir, avukat, muhasebecilerin aklınızdaki tüm sorunları 1 yıl boyunca cevaplandırmasıdır.

Registered Agent, Amerika tarafından şirket kurulumunda zorunlu tutuluyor. Suspendplus olarak IRS’den, eyaletten gelecek tüm bildirimleri alıyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz.

Paketlerimizde yer alan adres kesinlikle bir posta kutusu veya sanal adres değildir, Amerika’da ziyaret edebileceğiniz yasal ve fiziksel bir adrestir. Bu sebepten dolayı Amazon hesap açılışında sorun yaşamazsınız.

Telefon numarası sanal bir hat, tıpkı bir hatlı telefon gibi uygulamayı indirip çağrı alabiliyor, arayabiliyor, sesli mesaj alabiliyor, atabiliyor, mesaj atabiliyor, alabiliyor ve en önemlisi tüm web sitelerden kod sms alabiliyorsunuz.

EIN numaranız ve ITIN numaranız ekibimizde yer alan uzman kişiler tarafından şirket yapınıza uygun şekilde yapılıyor.

Eğer şirket ortaklarından birisi Amerika’ya gidemeyecek ise şirketiniz için yerel bir banka hesabı açılması bankaların politikaları gereğince mümkün değildir.

Amerika’da Şirket Kurmak

Bank of America gibi bazı bankalar ise bu tür kişiler için yıllık olarak kontenjan açmakta ve yardımcı olmaktadır ancak müşterilerin güvenliği anlamında ekstra bir önlem yaratılmasına izin vermemektedir. Bir çok kişinin banka hesaplarının bir anda sebepsiz yere kapanması da bundan kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı sizin güvenliğiniz için Payoneer Business ve Mercury olmak üzere 2 farklı banka ile sürece devam etmekteyiz. Buradaki Online Bankacılık Erişimi ile bunu kastediyoruz.

Amazon için hayati önem taşıyan Business License ve Utility Bill sağlıyoruz.

Adresinizin kanıtı niteliğinde Utility Bill’in yanında Office Agreement ve Lease Agreement iletiyoruz.

Ön muhasebenizi tutmanıza yardımcı olacak bir excel formatını online olarak sizinle paylaşıyor ve tüm muhasebesel sorularınızı ekibimizdeki muhasebeci arkadaşlar cevaplandırıyor.

Yıl sonunda yapılması gereken vergi beyanını yine mali müşavir, muhasebeci arkadaşlarımızla birlikte gerçekleştiriyoruz.

Amazon hesabınızı nasıl açacağınızı, nasıl bireysel hesabınızı şirket hesabına dönüştürebileceğinizi, nerde ne yazılması gerektiğini, hangi durumda ne yapılması gerektiğini adım adım anlatan eğitim paketimizi de sizinle paylaşıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz 1 yıllık olup, 1. Yılın sonunda Silver paket için 559$, Gold ve Platinum paket için 759$’lık sabit gider ödenmesi durumunda tüm hizmetlerimiz yenilenmektedir.

Ekibimizden bahsetmek gerekirse, toplamda 13 kişi sizlerin süreçlerine değer katmak için Suspendplus ailesinde yer alıyor. Patrick, Anthony, Jason, Kay, Jun ve Frances bizim ana muhasebeci, mali müşavir ve avukatlarımız. Diğer ekip üyelerimiz ise danışan yönetimi, içerik oluşturucusu, müşteri hizmetleri gibi bölümlerde yer alıyorlar.

Paketinize karar verip, siparişinizi verdikten sonra sizlere bir form iletiyoruz. Bu formda sizin cevaplamanız gereken bir çok soru bulunuyor. Bu sorulara verdiğiniz cevaplara göre şirketinizi Amazon’a uygun şekilde kurulup kurulamayacağını 1 iş gününde uzman ekibimiz ile birlikte değerlendiriyoruz. Daha sonrasında telefon numaranızı ve fiziksel yasal adresinizi 1 iş gününde teslim alıyoruz. Teslim alır almaz, şirket kurulum başvurusunu gerçekleştiriyor ve el ile eyalete ekibimiz tarafından teslim edilerek 8–10 iş günü sürecek bekleme sürecine geçiyoruz.

Şirketiniz kurulduktan sonra EIN başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. EIN mektubunun gelmesi yoğunluğa göre 2–6 hafta arası sürebiliyor. EIN mektubu bize ulaştıktan sonra sırasıyla banka hesaplarınızı açıyor, business licensenızı alıyor ve utility billinizi teslim ediyoruz. Bu da yoğunluğa göre ortalama 7 iş günü sürüyor ve 7 iş günün sonunda Amazon satıcı hesabı açabilecek tüm adımları tamamlamış oluyoruz. En sonunda da ITIN başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. Sitemizin https://www.suspendplus.com/amerikada-sirket-kurulumu/ bu kısmında da detaylı şekilde adımlarımızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca bu kısımdan da bazı danışanlarımızın yazılı veyahut görüntülü olarak tecrübelerini anlattığı kısımları görebilirsiniz.

Detaylı bilgi için: https://www.suspendplus.com/amerikada-sirket-kurulumu/

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası