fbpx
 

Amerika’da Şirket
Kurulumu Kolaylaştırıldı

Amerika’da şirketinizi Suspendplus ile kolayca kurun,
Amazon’da sorunsuzca satış yapmaya anında başlayın.

Neden Amerika'da şirket kurmalıyım?

Amazon’da bireysel olarak satışa başlamak masrafsız gözükse de hem bazı önemli avantajlara sahip olmanız hem de bireysel olarak ürünler satmak sonucunda oluşabilecek risklerin kalkması adına şirketinizin olması hayati önem taşımaktadır.

Kendinizi Korumaya Alın

Müşterileriniz ürününüzden kaynaklı maddi ve manevi kayıplar yaşayabilir hatta sağlıksal problemlerle bile yüzleşebilir, bundan dolayı da size karşı maliyetli davalar açabilir. Yaşanacak süreçler sizleri değerli zamanınızdan, enerjinizden ve finansal kaynaklarınızdan uzaklaştırabilir ancak operasyonunuzu bir şirket ile aracılığı ile yürütürseniz işletme varlığınız kişisel varlığınızdan ayrı olacağı için kendinizi güvene ve sağlama almış olursunuz.

Amazon'da Güvenilir Olun

Amerika'daki eyaletlerin ve federal hükümetin tanıdığı bir şirket ile Amazon'da satış yapmanız, operasyonunuzu bir şirket ile yürütmeniz sayesinde, platformda sadece adres ve pasaport bilgileri ile satış yapan diğer bireysel satıcılardan daha güvenilir bir konumda olacaksınız. Böylelikle bireysel satıcıların yaşadığı veya potansiyel olarak yaşaması ihtimal olan bir çok konuda başınız ağrımayacak.

İstediğiniz İş Modelini Yapın

Ürünlerinizi Amerika’dan tedarik etmek isteğinizde, iç piyasadaki üreticilerle, markalarla, distribütörlerle, toptancılarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Neredeyse tüm firmalar muhattabın bir şirket olmasını beklemektedir. Bundan dolayı kuracağınız şirket ile Amerika'dan dilediğiniz ürünü kolaylık tedarik edebilecek, retail arbitrage, wholesale, dropshipping, private label gibi iş modellerini Amazon'da rahatlıkla yapabileceksiniz.

Amazon’a Uygun Şirket Kurun

Şirket kurulumunda yüzlerce kişi yanlış isim tercihi yapıyor, yanlış adres kullanıyor, gerekli şirket evraklarını almıyor, vergilerini ödemiyor ve bunlardan dolayı Amazon hesabı açarken suspend sorunu ile karşılaşıyor. Suspendplus ile birlikte Amazon’a uygun şirketinizi bugün sorunsuz bir şekilde kurun.

10 Adımda Amazon’da Yasal Satışa Başlayın

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/step1.png

Paket Seçin

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size en uygun Amerika'da şirket kurulum paketlerinden birisini seçin.
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/step2.png

Sipariş Verin

Kredi kartı, Eft/Havale, Payoneer gibi ödeme yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak siparişinizi verin.
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/step3.png

Formları Doldurun

Uzman ekibimiz ile birlikte online sipariş formunu doldurarak, kurulmasını istediğiniz şirketiniz hakkında bilgi verin.

Amazon'a Uygunluk Araştırması

Online sipariş formu ile verilen şirket bilgilerinin Amazon'a uygunluğu, uzman ekibimiz tarafından incelenmektedir. Sorun yaratacak bir nokta olması halinde sizi bilgilendirerek, durumu en kısa sürede çözümlendirmeye çalışıyoruz. Hizmetimizin ilk adımı olan araştırmamız, 1 iş günü sürmektedir.
1
2

Telefon Numarası ve
Fiziksel Yasal Adres Teslimi

Anlaşmalı Amerikalı çözüm ortağımız ile birlikte şirketin kurulacağı eyaletin alan koduna sahip telefon numarası ve şirket kurulumu için kullanacağımız şirketin kurulacağı eyalet içerisinde gerçek, fiziksel yasal adresi teslim ediyoruz. Hizmetimizin 2. aşaması olan Amerika telefon numarası ve fiziksel yasal adres teslimi, 1 iş günü sürmektedir.

Şirket Kurulumunun Tamamlanması

Avukatlarımız ile birlikte belirtilen eyalette, hızlandırılmış şirket kurulumunu tamamlıyoruz. Şirketinizin tüm yasal evraklarını Articles of Organization Belgesi, S&R of the Organizer Belgesi, Operating Agreement Belgesi, Office Agreement, Lease Agreement ve Banking Resolution Belgesini sizin için özel olarak oluşturulmuş olan iletişim kanalına yüklüyoruz. Hizmetin 3. adımı olan şirket kurulumu, 5 iş günü sürmektedir. Yoğunluktan dolayı bu süreç 8-10 iş günü sürebilmektedir.
3
4

Yasal Hizmetlerin Başlangıcı

Şirketin kurulması ile birlikte ilk 1 yıl ücretsiz olarak sunduğumuz Registered Agent, Hukuki Destek, Vergi Danışmanlığı Hizmeti ve Muhasebe Hizmeti yasal olarak başlamaktadır. Bu sayede şirket sahipleri ile iletişim kurulamadığı zaman şirket adına iletişim kurabileceği ikinci bir opsiyon olarak görev alıyor, şirketinizin yasal problemlerle karşılaşmamasını sağlıyor, sizleri Amerika'daki vergi kanunları hakkında bilgilendiriyor ve muhasebenizi tutuyoruz.

EIN Numarasının Alınması

Internal Revenue Service'in talimatlarına ve Amazon hesap açılımına uygun olacak şekilde Amerikalı mali müşavirlerimiz, avukatlarımız ile EIN başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. İlgili EIN mektubunu sizin için özel olarak oluşturulmuş olan iletişim kanalına yüklüyoruz. Hizmetimizin 5. adımı olan EIN numarasının alınması, IRS’in yoğunluğuna göre en erken 2-6 hafta sürmektedir.
5
6

Şirket Banka Hesabının
Açılması

EIN numaranızı aldıktan sonra Amerika'ya gitmenize veya şirket ortağı olarak bizi göstermenize gerek kalmadan bir yerel bankasının yapabildiği tüm işlemleri gerçekleştiren Payoneer Business ve Mercury banka hesabınızı açıyoruz. Amazon'dan ödeme alır almaz, Türkiye'de adresinize şirket banka hesabınızı gönderiyoruz.

Business License ve
Utility Bill Teslimi

Hem Amazon hesap açılımlarının adres doğrulama aşamasında hem de Paypal, Stripe gibi online ödeme servislerinin kayıt aşamalarında utility bill ve business license gönderim ihtiyacı oluşmaktadır. Profesyonel çözüm ortağımız ve avukatlarımız ile birlikte şirketinizin fiziksel, yasal adresine utility bill ve şirketiniz için business license çıkartıyoruz. Hizmetimizin 7. adımı olan business license ve utility bill teslimi, 7 iş günü sürmektedir.
7
8

Amazon Satıcı Hesaplarının Açılmasına Rehberlik

Uzman ekibimiz ile birlikte şirketiniz için Amazon Amerika, Japonya, Singapur, Avustralya, Birleşik Arap Emirliklerinde hesabınızın nasıl açıldığını aktardığımız rehberimizi sizinle paylaşıyor, aklınızdaki soruları cevaplandırıyoruz.

Tüm Belgelerin Kargo ile Gönderimi

Sizin için özel olarak oluşturulmuş olan iletişim kanalındaki tüm belgelerin, Articles of Organization Belgesi, S&R of the Organizer Belgesi, Operating Agreement Belgesi ve Banking Resolution Belgesi, EIN mektubu, Utility Bill ve Business License, istediğiniz adrese gönderimini sağlıyoruz. Hizmetin 9. adımı olan belgelerin kargo ile gönderimi, 2 iş günü sürmektedir.
9
10

ITIN Başvurusu

Kişisel vergi beyannamesi yüklümlülüğünüz olacağı için avukatlarımız ile birlikte şirket ortaklarına ITIN başvurusu gerçekleştiriyoruz. Hizmetin 10. adımı olan ITIN başvurusu, 10 iş günü sürmektedir.

Vergi Beyanının Yapılması

Yıl sonuna kadar IRS talimatlarına uygun şekilde tuttuğumuz şirketinizin ön muhasebesini mali müşavirimizler ile birlikte Ocak 2021'de vergi beyanı formlarına aktarıyoruz. Hizmetin son adımı olan vergi beyanın yapılması, 2 iş günü sürmektedir.
Ocak 2021-Nisan 2021

Kendinizi Riske Atmayın

Alanında uzun yıllardır çalışan, uzman ekibimiz sayesinde Amazon’daki operasyonunuzu Amerika’daki şirketiniz ile birlikte yasal bir şekilde yürütün. 

Amazon Odaklı
Amazon satıcılarına özel olarak oluşturulmuş ilk ve tek Amazon'a uygun Amerika'da şirket kurulum hizmetinden faydalanın
Fiziksel Adres
Şirketin kurulacağı Amerika'daki eyalet içerisinde gerçek, fiziksel şirket yasal adresi hizmetinden yararlanın
Sınırsız Hizmet
1 yıl boyunca Amerikalı mali müşavirden, avukattan ve muhasebeciden sınırsız yardım alın
Tek Ekran
Tüm şirket bilgilerinizi ve belgelerinizi size özel olarak oluşturulacak olan iletişim kanalında görüntüleyin

Ekibimiz ile Tanışın

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-08.jpg

Miami, United StatesPatrick Cooper

 • Belmont University
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax Accounting
  2009-2010
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-08.jpg

Massapequa Park, United StatesAnthony Aversano

 • Hofstra University
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax Accounting
  2000-2003
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-08.jpg

Bradenton, United StatesJason Knott

 • Washburn University School of Law
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax and Business
  2007-2010
 • University of South Florida
  Bachelor of Science (B.S.)
  Accounting & Finance
  2004-2007
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-05.jpg

San Diego, United StatesKay Chung

 • San Diego State University
  Accounting & Finance
  1988-1992
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-08.jpg

Queens County, United StatesJun Wang

 • The American College
  Certified Financial Planner Certification Study
  1999-2000
 • University of Illinois at Urbana-Champaign – College of Business
  Accounting
  1996-1998
https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/img-people-05.jpg

Richardson, United StatesFrances Foytek

 • University of Houston-Downtown
  Bachelor of Science (B.S.)
  Accounting
  1993-1998
ŞİRKET KURULUMUNDAN FAZLASI

Danışanlarımız
Bizi Seviyor!

Türkiye'de ilk Amazon hesap açılımına uygun Amerika'da şirket kurulum sürecini başlatarak bir çok danışanımızın işletmelerine değer kattık ve değer katmaya devam ediyoruz.

Bireysel hesaptan şirket hesabına değişimden dolayı bir çok tanıdığımın hesabı suspend olmuştu ve internette araştırdıkça işlemlerin çok sıkıntılı olduğunu gördüm ancak Furkan Bey ve ekibi profesyonel bir şekilde süreci organize ederek sorunsuzca değişimi yaptı.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/Fb-160x160.png
ALP TO***

H*** LLC

Eğitim veren birisinin önerdiği aracı kişi ile çalıştım ve çalışmaz olaydım. Şirketimi posta kutusu üzerine açtığı için Amazon hesabımı açamadım ve hem para hem zaman kaybettim. Neyse ki Furkan Bey ile tekrar bir planlama yaptık ve şirket adresimi değiştirdik. Daha sonrasında da Amazon şirket hesap açılışı gerçekleştirdik. Sonunda retail arbitrage yapmaya başlayabileceğim.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/Fb-160x160.png
OSMAN AK***

K*** LLC

Amerika’da şirket kurulumu ve Amazon’da şirket hesap açılışı için hizmet alabileceğim bir firma arıyordum. Yiğit Tuna ile Massimo’nun eğitimlerini almış birisi olarak onların Suspendplus’ı referans vermesinden sonra kendileri ile çalışmaya başladım. Kendileri tüm yeni gelişmede beni bilgilendirdi ve sorunsuzca hem şirketim kuruldu hem de Amazon hesabım açıldı. Muhasebemi de vergisel sorumluluklarımı da onlar hallettiği için sadece Amazon’a odaklanmış bir şekilde hayatıma devam ediyorum.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/yt-160x160.png
BURCU YE**

W** LLC

İlk başta kendim Amerika’da şirket kurmaya çalıştım. Yabancı bir aracı firma ile birlikte 300-400 dolar civarında bir tutara şirketimi kurdum. Hemen Amazon hesap açma işlemlerine geçtim ancak suspend oldu. Amazon ile konuştuktan sonra öğrendim ki şirketimin isminde yasaklı bir kelime varmış. Şirketimin ismini paylaşmak istemediğim için kelimeyi söyleyemeyeceğim ancak aklıma bile gelmezdi. Daha sonrasında Suspendplus ile tanıştım ve bana iki seçenek sundular; şirket isim değişikliği veya sıfırdan kurulum. Ben de sıfırdan kurulum istedim yaklaşık 7 gün önce hesabım sorunsuzca açıldı.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/Fb-160x160.png
BERK MU***

A** LLC

Kafama takılan tüm vergisel ve muhasebe konularında danışabileceğim Amerikalı mali müşavirin ve muhasebe firmasının olması çok mutlu edici. Yeri geliyor günde 10 soru soruyorum, aynı gün içerisinde dönüş yapıyorlar. Üstelik soru sorma limitim veya git bunu başkasına sor gibi şeyler de söylemiyorlar. Kesinlikle öneririm!

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/pngfuel.com-1-160x160.png
KAZIM DU***

H** LLC

Başka bir firma ile mi çalışsam yoksa Suspendplus ile çalışsam diye düşünürken sağladıkları 1 yıllık hukuki ve vergi danışmanlığı hizmet ve Amazon’a uygun şirket kurulumu daha ağır bastı. Kargoladıkları şirket belgeleri Articles of organization, statement and resignation of the organizer, operating agreement, banking resolution belgeleri ise çok profesyonelceydi. Aynı belgeleri diğer firmaya sorduğum zaman ise bazılarının ekstra ücrete tabi olduğunu söylediler…

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/yt-160x160.png
EREN SÜ***

R** LLC

Neredeyse hiç kimsenin sunamadığı adrese yasal utility billi sağlamalarından ve Amerika’daki yasal adrese gelecek olan belgelerimi günlük olarak takip eden bir ekibin olmasından dolayı Suspendplusı tercih ettim. 5 yıldızlık bir deneyimdi. Sanırım vergi sezonu yoğun geçtiği için EIN numaram biraz geç geldi ancak sorunsuz bir şekilde hesap açılışı gerçekleştirdiler. Ali Bey ve ekibine teşekkür ederim.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/Fb-160x160.png
HANDE ER***

E** LLC

Firma olarak Orta doğu ve Avrupa’ya ihracat yapıyorduk ancak Amerika pazarına da girmek istedik. Bu pazarın en büyük oyuncularından olan Amazon’u ilk etapta hedef belirledik ve avukatlarımız aracılığı ile Amerika’da şirket kurmaya karar verdik. Yaptığımız araştırma sonrasında kurulan her şirketin Amazon’a uygun olmadığını öğrendik ve bir sorun yaşamamak adına kendileri ile çalıştık. Firma olarak gayet mutluyuz ve kendilerine de söylediğimiz gibi etrafımızdaki firmalara da Suspendplus’ı önerdik.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2020/02/pngfuel.com-1-160x160.png
***

*** LLC

Suspendplus'ın size nasıl değer katacağından emin değil misiniz?

İşte değerli danışanlarımızdan duyduğumuz en sık sorulan bazı soruların cevapları
ÜRÜNLERİMİ TÜRKİYE'DEN TEDARİK EDİCEM VE AMAZON AMERİKA'DA SATIŞ YAPACAĞIM, AMERİKA'DA ŞİRKET KURMAM GEREKİYOR MU?

Böyle bir senaryoda, kesinlikle Amerika’da bir şirkete ihtiyacınız olacaktır. Eğer Türkiye’deki tedarikçi siz iseniz, ihracatçı olarak Türkiye’deki şirketinize faturalandırma; ithalatçı olarak da Amerika’daki şirketinize faturalandırma yapmanız gerekmektedir. Tedarikçi başka bir firma ise ve siz ürünleri o tedarikçiden alıyorsanız, faturalandırma Amerika’daki şirkete yapılması gerekmektedir. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın bu senaryolar için hazırladığı özelgeye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

KİŞİSEL BİLGİLERİMİN KULLANILDIĞI BİREYSEL HESABIM SUSPEND DURUMUNDA, ŞİRKET HESABI AÇABİLİR MİYİM?

Amazon’da hesap açarken girilen tüm bilgiler, Amazon’un veri tabanında yer almaktadır. Eğer bu bilgilerin bulunduğu hesap suspend olursa, bu bilgilerle birlikte tekrar bir hesap açılma şansı yoktur. Bundan dolayı önceki bireysel hesabınızın/hesaplarınızın hard delete yöntemi ile birlikte veri tabanından silinmesi gerekmektedir. Bu yöntemin uygulanabilmesi için tüm suspend olan hesaplarınıza giriş yapabildiğinizden emin olun. Aksi takdirde sizin bilgileriniz kullanılamayacağı için, şirketinize ayrı bir ortak atayıp Amazon hesap açılış işlemlerini o kişi üzerinden ilerletmemiz gerekmektedir.

AMERİKA'DA KURULACAK OLAN ŞİRKETİMİN BİLGİLERİNİ HALİ HAZIRDA SATIŞ YAPTIĞIM AMAZON HESABIMIN BİLGİLERİ İLE DEĞİŞTİREBİLİR MİSİNİZ?

Evet, bizimle birlikte Amazon’a uygun Amerika’da şirket kurulumu yaptıktan sonra Amazon’da Amerika hesabı açılışı hizmeti yerine ücretsiz olarak hali hazırda satış yaptığınız bireysel hesabınızı şirket hesabına sorunsuzca dönüştürebiliriz.

HANGİ ŞİRKET BELGELERİNE SAHİP OLACAĞIM?

Hangi paketi aldığınız fark etmeksizin şirketiniz için ihtiyaç olabilecek tüm belgeleri Articles of Organization, S&R of the Organizer, Operating Agreement, Banking Resolution ve Office Agreement ücretsiz olarak sağlamaktayız.

ŞİRKETİM NASIL VERGİLENDİRİLECEK, VERGİ SORUMLULUKLARIM NEDİR, ITIN'E İHTİYACIM VAR MI?

IRS, LLCleri vergilendirilebilen ayrı bir işletme türü olarak görmemektedir. Bundan dolayı şirketin vergi sorumlulukları, şirketten ortaklara geçmektedir ve vergilendirme sole proprietorships veya partnership olarak yapılmaktadır.

Eğer LLC tek ortağa sahip ise, tıpki sole proprietorship gibi Schedule C’yi kullanarak gelir vergisi ödemesi gerçekleştirilir. Eğer LLC birden fazla ortağa sahip ise, tıpki partnership gibi Form 1065’i ve Schedule K-1’i kullanarak gelir vergisi ödenmesi gerçekleşir. Bundan dolayı LLC birden fazla ortağa sahip ise, gelir vergisinin ödenebilmesi için şirketteki her ortağın ITIN numarasına ihtiyacı vardır. Ayrıca LLC’ler IRS’e bilgilendirme yapma kaydıyla C-corporation veya S-corporation olarak vergilendirilmeyi de tercih edebilirler.

Kişisel vergi beyannamesi yüklümlülüğünüz olacağı için ITIN’e ihtiyacınız olacaktır. Platinum paketimizde hem 1 ortak için ITIN başvurusu hem de 1 ortak için vergi beyannamesi yer almaktadır.

ŞİRKETİM İÇİN KULLANACAĞIM BANKA HESABI AMERİKA'DA YEREL BİR BANKA HESABI MI OLACAK?

Eğer şirket ortaklarından birisi Amerika’ya gidemeyecek ise şirketiniz için yerel bir banka hesabı açılması bankaların politikaları gereğince mümkün değildir. Bank of America gibi bazı bankalar ise bu tür kişiler için yıllık olarak kontenjan açmakta ve yardımcı olmaktadır ancak müşterilerin güvenliği anlamında ekstra bir önlem yaratılmasına izin vermemektedir. Bir çok kişinin banka hesaplarının bir anda sebepsiz yere kapanması da bundan kaynaklanmaktadır. Bundan dolayı sizin güvenliğiniz için Payoneer Business ile sürece devam etmekteyiz.

AMERİKA'DAKİ YASAL ADRESİMİN DİĞER ADRES TİPLERİNDEN NE FARKI VAR, ADRESİMİN ÜZERİNE UTILITY BILL ALABİLECEK MİYİM?

Evet, güçlü iş ortaklarımız sayesinde Platinum paket dahilinde adresinize yasal olarak ücretsiz utility bill, office agreement ve lease agreement sağlamaktayız. Kullanılan adres kesinlikle bir posta kutusu veya sanal adres değildir, Amerika’da ziyaret edebileceğiniz yasal ve fiziksel bir adrestir. Bu sebepten dolayı Amazon hesap açılışında sorun yaşamazsınız.

HUKUKİ DESTEK VE VERGİ DANIŞMANLIĞI KİMİN TARAFINDAN VERİLİYOR, KENDİLERİYLE İLETİŞİME NASIL GEÇECEĞİM?

Ekibimizde yer alan Delaware Mali Müşavir odasına kayıtlı mali müşavirimiz, ortak çalıştığımız muhasebe firması ve Hukuk Doktorasını Alabama Hukuk Okulu’nda tamamlamış avukatımız bu danışmanlıkları vermektedir. Kendilerine 1 yıl boyunca ücretsiz bir şekilde mail yoluyla ulaşıp, sorularınızın cevabını 12 saat içerisinde alabilirsiniz.

BİR YIL SONRASINDA ÖDENECEK SABİT GİDERİ NEYİ KAPSAMAKTA?

Paketlerimizdeki tüm hizmetler ilk bir yılı kapsamaktadır eğer bir yılın sonunda bizimle birlikte sürece devam etmek isterseniz ödemeniz gereken sabit giderler olacaktır. Bu giderlere registered agent, yasal adres, telefon, muhasebe hizmeti, vergi beyanı, utility bill yenilenmesi, hukuki destek, vergi danışmanlığı dahil olmakla beraber Silver ve Gold paketlerimizde 259$, Platinum paketimizde ise 759$dır.

ŞiRKET KURULUM PAKETLERİNDE AMAZON HESAP AÇILIMI VAR MI?

Yoğunluğumuzdan dolayı maalesef paketlerimizdeki Amazon hesap açılımını kaldırmış bulunmaktayız. Bu hizmetimiz yerine Ali Yalçın’ın oluşturmuş olduğu Hesap Açılışları Eğitimi paketlerine ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

ŞiRKET KURULUM PAKET ÜCRETİ DIŞINDA EK ÜCRET ÖDEMEM GEREKEN NELER VAR?

Paketlerimiz ihtiyacınız olan tüm hizmetlerin ilk yılki ücretlerini kapsamaktadır ancak Delaware eyaletinin her yıl 1 Haziran’a kadar tüm şirketlerden talep ettiği 300$lık franchise taxini kapsamamaktadır. Bundan dolayı paket ücretine ek olarak eyalete yıllık 300$ vergi ödemesi yapmanız gerekmektedir. Bu vergiye ek olarak şirketinizin gelir vergisi de size aittir.

EIN MEKTUBUM NE ZAMAN ADRESİME ULAŞIR?

Internal Revenue Service’in talimatlarına ve Amazon hesap açılımına uygun olacak şekilde Amerikalı mali müşavirlerimiz, avukatlarımız ile EIN başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. İlgili EIN mektubunu sizin için özel olarak oluşturulmuş olan iletişim kanalına yüklüyoruz. Hizmetimizin 5. adımı olan EIN numarasının alınması, IRS’in yoğunluğuna göre 2-6 hafta sürmektedir. Pandeminin de etkisinden dolayı bu süre daha da uzayabilmektedir.

Kredi kartına 12 ay taksit imkanı

Amerika'da
Şirket Kurulumu

Amazon Operasyonunuzu Yasal Olarak Bugün Başlatın!
$1,210
2. Yıldan İtibaren Sabit Gider: 559$
Silver Paket
 • Hızlandırılmış Şirket Kurulumu
 • Şirket Belgeleri
 • Belgelerin Elektronik Ortam ile Gönderimi
 • Hukuki Destek Hizmeti
 • Registered Agent
 • Şirket Yasal Adresi
 • Amerika Telefonu
 • EIN Numarası
 • %10 Muhasebe Hizmeti İndirimi
$2,569
2. Yıldan İtibaren Sabit Gider: 759$
Platinum Paket
 • Hızlandırılmış Şirket Kurulumu
 • Şirket Belgeleri
 • Belgelerin Kargo ile Gönderimi
 • Hukuki Destek Hizmeti
 • Vergi Danışmanlığı Hizmeti
 • Registered Agent
 • Şirket Yasal Adresi
 • Amerika Telefonu
 • EIN Numarası
 • ITIN Numarası (Tek ortak için geçerlidir)
 • Online Bankacılık Erişimi
 • Bank Statement
 • Banka Hesap Kartı Başvurusu
 • Business License
 • Adrese Utility Bill Sağlanması
 • Office Agreement
 • Lease Agreement
 • Muhasebe Hizmeti
 • Vergi Beyanı
 • Hesap Açılışları Eğitimi – Diamond Paket
 • Amazon Amerika LLC Şirket Hesap Açılışı Rehberi
$1,709
2. Yıldan İtibaren Sabit Gider: 759$
Gold Paket
 • Hızlandırılmış Şirket Kurulumu
 • Şirket Belgeleri
 • Belgelerin Kargo ile Gönderimi
 • Hukuki Destek Hizmeti
 • Vergi Danışmanlığı Hizmeti
 • Registered Agent
 • Şirket Yasal Adresi
 • Amerika Telefonu
 • EIN Numarası
 • Online Bankacılık Erişimi
 • Bank Statement
 • Business License
 • Office Agreement
 • %50 Muhasebe Hizmeti İndirimi
 • %10 ITIN Başvurusu İndirimi
 • %10 Vergi Beyanı Hizmeti İndirimi
 • Hesap Açılışları Eğitimi – Prime Paket

Amazon İşinize Odaklanın

Bir yandan Amazon işinizi büyütmeye çalışırken bir yandan da şirketinizi düşünmek zorunda kalmayın. Uzman ekibimiz ile birlikte sizin için şirketinizi takip edip, tüm vergisel sorumluluklarınızı yerine getirelim.

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

Amerika’da ITIN Başvurusu Hizmeti

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

Özel WhatsApp Grubu

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

Amerika’da Vergi Beyanı Hizmeti

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

Amerika’da Yasal Adres Hizmeti

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

LLC Şirket Belgelerinin Kontrolü

https://www.suspendplus.com/wp-content/uploads/2019/04/bgn-boxes-02-768x768.jpg

Diğer Hizmetler

Amazon’a uygun şirketinizi bugün kurun!

Bana Mail ile Ulaşın

7/24 çalışan destek ekibimiz ile sürecinizi mail üzerinde planlayın ve Amazon'da yasal olarak satışa bugün başlayın!

  İlgilendiğiniz Hizmet

  Silver PaketGold PaketPlatinum PaketDiğer

  Bize Yazın
  Amazon danışmanlığı programımıza ilişkin tüm sorularınız için haftanın yedi günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
  aliyalcinonline.com
  Bizi Takip Edin
  Hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz.
  Bize Yazın
  Amazon danışmanlığı programımıza ilişkin tüm sorularınız için haftanın yedi günü 24 saat bize ulaşabilirsiniz.
  aliyalcinonline.com
  Bizi Takip EdinBizi Takip Edin
  Hizmetlerimizle ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz.

  Copyright © 2019, Suspendplus.com Bu sitenin tüm içeriği telif hakkı ile korunmaktadır.