Amerika'daki Şirketinizin
İdari Yönetimi Kolaylaştırıldı

Amerika'daki şirketiniz için ihtiyacınız olan hizmetleri
Suspendplus aracılığıyla anında alın.
$219
1 yıl boyunca
Fiziksel Yasal Adres Hizmeti
 • Fiziksel Yasal Adres Hizmeti
 • Office Agreement
 • Lease Agreement
 • Utility Bill

Gerek Amazon Amerika, gerekse farklı ihtiyaçlar için Amerika’daki şirketinizin Principal Business Addressi Amerika’daki bir adres olması gerekebilir. Anlaşmalı olduğumuz CMRA ile birlikte sizlere ilgili eyalet ve şehirde, ister kişisel kullanım için ister şirket kurulum için kullanabileceğiniz gerçek, fiziksel adres ve adrese ait Office Agreement, Lease Agreement, Utility Bill sağlıyoruz..

Yurtiçi belge ve paket yönlendirme*, yurtdışı belge ve paket yönlendirme*, esnek sevkiyat planlaması, sınırsız gönderim imkanı*, her öğe için açıkça görülen gönderen bilgisi, adrese gelen öğeler için otomatik bilgilendirme mesajı ve gönderimler için paket birleştirme kolaylığı ile birlikte adresinizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. (*Ekstra ücretlendirmeler olabilir.)

$425
2023 yılı için
Vergi Beyanı Hizmeti
 • Vergi Beyanı Hizmeti
 • Muhasebe Hizmeti
 • Vergisel ve Hukuksal Sorumluluklar Rehberi Seti

Suspendplus bünyesinde yer alan mali müşavir ve muhasebecilerimiz ile birlikte Amerika’daki şirketinizin vergi beyanını 5 iş günü içerisinde yapıyoruz. Hizmet kapsamında Amerika’daki şirket sahibi olarak sizin ve Amerika’daki şirketinizin doldurmakla sorumlu olduğu tüm vergi formları doldurulmaktadır.

Bu hizmetle birlikte nasıl ön muhasebe tutmanız gerektiğinizi, sizlere özel olarak oluşturulacak olan Ön Muhasebe dökümanı ile aktarıyoruz.

Ayrıca sizlere retail/online arbitrage, private label, dropshipping veyahut wholesale iş modelini uygularken, ürünlerim son kullanıcıya satılmasından dolayı ödemeniz gereken vergileri, yerine getirilmesi gereken hukuksal, vergisel sorumlulukları madde madde tüm sorumluluklarınızın yazdığı 10 sayfalık vergisel ve hukuksal sorumluluk rehberine erişim sağlayabileceksiniz.

$397
1 kerelik
ITIN Başvuru Hizmeti
 • ITIN Başvuru Hizmeti

Eğer vergi beyannamesi vermeniz gerekiyor, bir ABD vergi mükellefinin ABD vatandaşı veya ikameti olmayan eşi veya bağımlı bir çocuğu, ABD’de de ticari veya etkin bir şekilde bağlantılı geliriniz var veya ABD’de herhangi bir vergi beyannamesi yükümlülüğünüz var ise ITIN’e ihtiyacınız olabilir.

Renkli taranmış haliyle apostilli Pasaport, renkli taranmış haliyle Amerika Vizesi (eğer varsa) ve gerekli bilgileriniz ile birlikte daha önce yüzlerce ITIN alımı yapmış profesyonel servis sağlayıcımız ile başvurunuzu gerçekleştiriyoruz. IRS’deki yoğunluğa göre 8-12 ay içerisinde yapmış olduğunuz başvurunun sonucunu istediğiniz adrese gönderiyoruz.

$157
1 aylık
Utility Bill Hizmeti
 • Utility Bill
 • Office Agreement
 • Lease Agreement
 • Business License

Amazon hesap açılımında ihtiyacınız olacak olan en önemli belgeyi, Utility Bill’i, Amerika’daki iş ortaklarımız ile birlikte yasal adresiniz üzerinize sağlıyoruz. Hizmet sadece yasal adres hizmetini Suspendplus üzerinden alan danışanlarımız için geçerli olup faturanın süresi 1 aylıktır.

Bu hizmetle birlikte Amerika’daki şirket adresinize özel Office Agreement ve Lease Agreement belgelerini de sağlıyoruz.

Ayrıca hem Amazon hesap açılımlarının adres doğrulama aşamasında hem de Paypal, Stripe gibi online ödeme servislerinin kayıt aşamalarında şirketiniz için ihtiyaç olabilecek olan business license belgesini de ücretsiz olarak çıkartıyoruz.

Kendinizi Riske Atmayın

Alanında uzun yıllardır çalışan, uzman ekibimiz sayesinde Amerika’daki şirketinizi Amazon’daki operasyonunuza uygun şekilde yönetin.

$89
3 aylık
Business License Hizmeti
 • Business License

Hem Amazon hesap açılımlarının adres doğrulama aşamasında hem de Paypal, Stripe gibi online ödeme servislerinin kayıt aşamalarında business license gönderim ihtiyacı oluşmaktadır. Avukatlarımız ile birlikte şirketiniz için Business License çıkartıyoruz. Hizmet sadece Delaware eyaletinde kurulan şirketler için geçerlidir.

$340
1 ay boyunca
Danışmanlık
 • Hukuki Destek
 • Vergi Danışmanlığı
 • Muhasebesel Destek

Amerika’da şirket kurulumuna dair 2 yıldır aralıksız hizmet veren Suspendplus’ın Amerika’daki ekibin kurucusu ve aktif ekip lideri olan Furkan Özden ile WhatsApp grubu üzerinden Amerika’da şirket kurulumuna, vergisel ve muhasebesel sorumluluklarına dair tüm sorularınızın cevabını anında alın. Hizmet kapsamında, Amazon operasyonunuz için Amerika’daki hangi şirket yapısının sizin için en uygun olduğunu, hangi eyaletin sizin için daha faydalı olduğunu, muhasebenizi ne tipte ve ne şekilde tutulması gerektiğini, vergisel sorumluluklarınızın neler olduğunu, hangi tarihte neyi nasıl yapmanız gerektiğini, daha az nasıl vergi verebileceğinizi, hali hazırda olan şirketinizin Amazon hesap açılımına uygun olup olmadığı gibi bir çok sorunun cevabını WhatsApp üzerinden Furkan Özden’den birebir öğrenin. Pazar günleri 2 saat, ayda toplamda 8 saat hizmet dahilinde görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

$363
1 yıllık
Muhasebe Hizmeti
 • Muhasebesel Destek
 • Ön Muhasebe Dökümanı

Bir işletme kurarken, işletme sahibi olarak sizin satış, pazarlama ve belki de en önemlisi olan muhasebe de dahil olmak üzere çeşitli idari alanlarını yönetmeniz gerekecektir. İhtiyaçlarınızı karşılamak için IRS’in talimatlarına uygun şekilde Amerikalı muhasebecilerimizle iş birliği yapıyoruz, böylece zamanınız ile enerjinizi güçlü bir işletme kurmaya odaklamanıza yardımcı oluyoruz.

Hizmet kapsamında 1 yıllık muhasebesel anlamda kafanıza takılan sorularınıza yanıt veriyor ve nasıl ön muhasebe tutmanız gerektiğinizi dökümanlarla birlikte aktarıyoruz.

$865
1 kerelik
Şirket Bilgi Değişimi Hizmeti
 • Adres değiştirme imkanı
 • Şirket ismi değiştirme imkanı
 • Ortalık değiştirme imkanı

Belli sebeplerden dolayı Amerika’daki şirketinizin ismini, adresini veya ortaklık bilgilerini değiştirmek isteyebilirsiniz. Bu tür değişikliklerin yapılması için de bir çok form doldurulması, bilgilendirme yapılması gerekmektedir. Yapılan değişiklik eğer ilgili mercilere doğru şekilde iletilmez ise geçersiz sayılacağı gibi ayrıca şirket bilgilerini resmi evraklarda yanlış kullanmanızdan dolayı bir çok soruna sebebiyet verebilirsiniz.

Amerika’daki şirketinizin isminin ve(ya) adresinin ve(ya) ortaklık bilgilerinin değişikliğini ekibimizdeki uzman avukatlar ile birlikte gerçekleştirip, IRS ve eyaleti bilgilendirerek resmileştiriyoruz.

Amerika’da Şirketinizi Amazon’a Uygun Şekilde Yönetin!

Amerika’da Şirket Kurulumunda yüzlerce kişi yanlış bilgilerle başlangıç yapıyor, vergilerini ödemiyor, hukuki sorumluluklarını bilmiyor ve bunlardan dolayı Amazon hesabı suspend sorunu ile karşılaşıyor. Suspendplus ile birlikte şirketinizi bugün Amazon’a uygun hale getirin. 

$89
1 kerelik
EIN (Employer Identification Number)
 • EIN Numarası
 • EIN Mektubu

Şirket vergilendirilebilir bir kazanç elde edecek veya banka hesabı açacak ya da eyalet tarafından EIN alma zorunluluğu mevcut ise şirket sahibinin, şirket adına bu numarayı alması gerekmektedir. Amazon, hesap açılışının en son adımı olan Tax Interview’e girilen bilgilerin doğruluğunu IRS’in veritabanından e-Services uygulamasındaki TIN Matching ile kontrol etmektedir. Eğer EIN başvurusunda doldurulması gereken alanı boş bırakıp, boş bırakılması gereken alanı doldurursanız bu aşamadaki kontrolde Amazon, yanlış bilgi girdiğinizi bildirerek hesabınızı 30 gün içerisinde suspend edecektir.

Yüzlerce şirket hesabı açmış Amerikalı uzman ekibimiz ile birlikte danışanlarımızın EIN başvurusunu Amazon politikalarına uygun, dikkatli ve bilinçli şekilde gerçekleştiriyoruz.

$74
1 ay boyunca
Vergisel ve Hukuksal Sorumluluklar
 • Arbitrage İş Modeli
 • Private Label İş Modeli
 • Dropshipping İş Modeli
 • Wholesale İş Modeli

Eğer retail/online arbitrage, private label, dropshipping veyahut wholesale iş modelini yapıyorsanız ve ürünleri son kullanıcıya satarken ödemeniz gereken vergileri, yerine getirilmesi gereken hukuksal, vergisel sorumlulukları bilmiyorsanız ekibimizdeki mali müşavirlerimiz ve avukatlarımız size bu hizmet aracılığı ile yardımcı olacaktır. Bu hizmet kapsamında madde madde tüm sorumluluklarınızın yazdığı, arbitrage/private label/dropshipping/wholesale operasyonunuza özel olarak oluşturulacak olan 10 sayfalık vergisel ve hukuksal sorumluluk rehberine erişim sağlayabilirsiniz.

$897
1 kerelik
Şirket Kapatma Hizmeti
 • Şirketin Kapatılması

Şirketinizi kapatmak için, Articles of Dissolution formu ile birlikte bazı önemli belgeleri de doldurarak eyalete ve IRS’e başvuru yapmanız gerekmektedir. Ancak süreç bilgili kişi/kurumlar dahilinde yapılmaz ise, bir çok sorun ile karşılaşabilirsiniz. Bu süreçte, Amerikalı avukatlarımız ile birlikte gerekli belgeleri doldurup, IRS ile iletişime geçerek bilgilendirmeleri yapıyoruz.

$910
1 yıllık
Sabit Gider Ödemesi
 • Amerika'da Şirket Kurulum Paket Yenilemesi

Suspendplus aracılığıyla kurulan Amerika’daki şirketinizin idari, hukuki, vergisel yönetimine bir yıl daha bizimle devam etmek istemeniz halinde paketteki tüm hizmetleri 1 yıllık daha uzatabilirsiniz.

Dilediğiniz Hizmetleri Anında Alın

Amerika'da Şirket Kurulumu

Hizmetleri Seçin

İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size en uygun hizmetleri seçin.
Amerika'da Şirket Kurulumu

Sipariş Verin

Google Pay, Apple Pay, Kredi Kartı, Payoneer ve kripto (TRC20 & ERC20) gibi ödeme yöntemlerinden dilediğinizi kullanarak siparişinizi verin.
Amerika'da Şirket Kurulumu

Formları Doldurun

Uzman ekibimiz ile birlikte online sipariş formunu doldurarak, almak istediğiniz hizmetler hakkında detaylı bilgiyi verin.

Ekibimiz ile Tanışın

Amerika'da Şirket Kurulumu

Miami, United StatesPatrick Cooper

 • Belmont University
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax Accounting
  2009-2010
Amerika'da Şirket Kurulumu

Massapequa Park, United StatesAnthony Aversano

 • Hofstra University
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax Accounting
  2000-2003
Amerika'da Şirket Kurulumu

Bradenton, United StatesJason Knott

 • Washburn University School of Law
  Master of Business Administration (M.B.A.)
  Tax and Business
  2007-2010
 • University of South Florida
  Bachelor of Science (B.S.)
  Accounting & Finance
  2004-2007
Amerika'da Şirket Kurulumu

San Diego, United StatesKay Chung

 • San Diego State University
  Accounting & Finance
  1988-1992
Amerika'da Şirket Kurulumu

Queens County, United StatesJun Wang

 • The American College
  Certified Financial Planner Certification Study
  1999-2000
 • University of Illinois at Urbana-Champaign – College of Business
  Accounting
  1996-1998
Amerika'da Şirket Kurulumu

Richardson, United StatesFrances Foytek

 • University of Houston-Downtown
  Bachelor of Science (B.S.)
  Accounting
  1993-1998
ŞİRKET KURULUMUNDAN FAZLASI

Danışanlarımız
Bizi Seviyor!

Türkiye'de ilk Amazon hesap açılımına uygun Amerika'da şirket kurulum sürecini başlatarak bir çok danışanımızın işletmelerine değer kattık ve değer katmaya devam ediyoruz.

Bireysel hesaptan şirket hesabına değişimden dolayı bir çok tanıdığımın hesabı suspend olmuştu ve internette araştırdıkça işlemlerin çok sıkıntılı olduğunu gördüm ancak Furkan Bey ve ekibi profesyonel bir şekilde süreci organize ederek sorunsuzca değişimi yaptı.

Amerika'da Şirket Kurulumu
ALP TO***

H*** LLC

Eğitim veren birisinin önerdiği aracı kişi ile çalıştım ve çalışmaz olaydım. Şirketimi posta kutusu üzerine açtığı için Amazon hesabımı açamadım ve hem para hem zaman kaybettim. Neyse ki Furkan Bey ile tekrar bir planlama yaptık ve şirket adresimi değiştirdik. Daha sonrasında da Amazon şirket hesap açılışı gerçekleştirdik. Sonunda retail arbitrage yapmaya başlayabileceğim.

Amerika'da Şirket Kurulumu
OSMAN AK***

K*** LLC

Amerika’da şirket kurulumu ve Amazon’da şirket hesap açılışı için hizmet alabileceğim bir firma arıyordum. Yiğit Tuna ile Massimo’nun eğitimlerini almış birisi olarak onların Suspendplus’ı referans vermesinden sonra kendileri ile çalışmaya başladım. Kendileri tüm yeni gelişmede beni bilgilendirdi ve sorunsuzca hem şirketim kuruldu hem de Amazon hesabım açıldı. Muhasebemi de vergisel sorumluluklarımı da onlar hallettiği için sadece Amazon’a odaklanmış bir şekilde hayatıma devam ediyorum.

Amerika'da Şirket Kurulumu
BURCU YE**

W** LLC

İlk başta kendim Amerika’da şirket kurmaya çalıştım. Yabancı bir aracı firma ile birlikte 300-400 dolar civarında bir tutara şirketimi kurdum. Hemen Amazon hesap açma işlemlerine geçtim ancak suspend oldu. Amazon ile konuştuktan sonra öğrendim ki şirketimin isminde yasaklı bir kelime varmış. Şirketimin ismini paylaşmak istemediğim için kelimeyi söyleyemeyeceğim ancak aklıma bile gelmezdi. Daha sonrasında Suspendplus ile tanıştım ve bana iki seçenek sundular; şirket isim değişikliği veya sıfırdan kurulum. Ben de sıfırdan kurulum istedim yaklaşık 7 gün önce hesabım sorunsuzca açıldı.

Amerika'da Şirket Kurulumu
BERK MU***

A** LLC

Kafama takılan tüm vergisel ve muhasebe konularında danışabileceğim Amerikalı mali müşavirin ve muhasebe firmasının olması çok mutlu edici. Yeri geliyor günde 10 soru soruyorum, aynı gün içerisinde dönüş yapıyorlar. Üstelik soru sorma limitim veya git bunu başkasına sor gibi şeyler de söylemiyorlar. Kesinlikle öneririm!

Amerika'da Şirket Kurulumu
KAZIM DU***

H** LLC

Başka bir firma ile mi çalışsam yoksa Suspendplus ile çalışsam diye düşünürken sağladıkları 1 yıllık hukuki ve vergi danışmanlığı hizmet ve Amazon’a uygun şirket kurulumu daha ağır bastı. Kargoladıkları şirket belgeleri Articles of organization, statement and resignation of the organizer, operating agreement, banking resolution belgeleri ise çok profesyonelceydi. Aynı belgeleri diğer firmaya sorduğum zaman ise bazılarının ekstra ücrete tabi olduğunu söylediler…

Amerika'da Şirket Kurulumu
EREN SÜ***

R** LLC

Neredeyse hiç kimsenin sunamadığı adrese yasal utility billi sağlamalarından ve Amerika’daki yasal adrese gelecek olan belgelerimi günlük olarak takip eden bir ekibin olmasından dolayı Suspendplusı tercih ettim. 5 yıldızlık bir deneyimdi. Sanırım vergi sezonu yoğun geçtiği için EIN numaram biraz geç geldi ancak sorunsuz bir şekilde hesap açılışı gerçekleştirdiler. Ali Bey ve ekibine teşekkür ederim.

Amerika'da Şirket Kurulumu
HANDE ER***

E** LLC

Firma olarak Orta doğu ve Avrupa’ya ihracat yapıyorduk ancak Amerika pazarına da girmek istedik. Bu pazarın en büyük oyuncularından olan Amazon’u ilk etapta hedef belirledik ve avukatlarımız aracılığı ile Amerika’da şirket kurmaya karar verdik. Yaptığımız araştırma sonrasında kurulan her şirketin Amazon’a uygun olmadığını öğrendik ve bir sorun yaşamamak adına kendileri ile çalıştık. Firma olarak gayet mutluyuz ve kendilerine de söylediğimiz gibi etrafımızdaki firmalara da Suspendplus’ı önerdik.

Amerika'da Şirket Kurulumu
***

*** LLC

Suspendplus'ın size nasıl değer katacağından emin değil misiniz?

İşte değerli danışanlarımızdan duyduğumuz en sık sorulan bazı soruların cevapları
AMERİKA'DAKİ YASAL ADRESİMİN DİĞER ADRES TİPLERİNDEN NE FARKI VAR?

Kullanılan adres kesinlikle bir posta kutusu veya sanal adres değildir, Amerika’da ziyaret edebileceğiniz yasal ve fiziksel bir adrestir. Bu sebepten dolayı Amazon hesap açılışında sorun yaşamazsınız.

EIN MEKTUBUM NE ZAMAN ADRESİME ULAŞIR?

Internal Revenue Service’in talimatlarına ve Amazon hesap açılımına uygun olacak şekilde Amerikalı mali müşavirlerimiz, avukatlarımız ile EIN başvurunuzu 1 iş gününde gerçekleştiriyoruz. EIN numarasının alınması, IRS’in yoğunluğuna göre en erken 2-6 hafta sürmektedir. Pandeminin ve vergi sezonunun etkisinden dolayı bu süre daha da uzayabilmektedir.

SÜREÇ BOYUNCA SİZLERLE NASIL İLETİŞİM KURABİLİRİM?

Türkiye’nin ilk ve tek Amazon’a uyumlu Amerika’da şirket idare hizmeti sunan Suspendplus, Türkiye ve Amerika’da toplamda 13 kişi olmak üzere büyük bir ekipten oluşmaktadır. Hizmet kalitemizin en üst seviyede olmasının yanında danışanlarımızın sorularını cevaplamak, süreç hakkında bilgilendirme yapmak bizler için en önemli noktadır. Bundan dolayı süreç boyunca mail adresimiz üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Tüm sorularınız en geç 12-24 saat içerisinde cevaplanmaktadır. 

SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA SÖZLEŞME İMZALAYACAK MIYIZ?

Kullanıcı ve üyeler siteyi kullanırken KULLANICI MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ ve HİZMET VE SİTE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ şartlarına tabi olduklarını, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmakla Türkiye Cumhuriyeti yasalarına göre hukuki ehliyete sahip olduklarını, bu sözleşmeyi okuduklarını, anladıklarını ve sözleşmede yazan şartlar ve kurallarla bağlı olduklarını kabul etmiş sayılırlar. İlgili sözleşme metinlerine buradan ulaşabilirsiniz. 

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası