Biz Kimiz?

Hakkımızda

Amazon e-Ticaret olarak profesyonel Amazon ve Türkiye e-ticaret satışı üzerine kurumsal danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Ekip olarak sadece bu işe yoğunlaşmaktayız.

Kurumumuzun temel önceliği müşteri memnuniyeti ve güvene dayalı hizmet vermektir. Bu nedenle müşterilerimizle bire bir ilgilenmekte, firmanın ihtiyaçlarına ve ürünlerine özel raporlar sunmaktayız. Daha önce başarılı olduğu defalarca kanıtlanmış teknikler ile kurumsal Amazon E-Ticaret ekibi olarak firmalara statejiler geliştirmekteyiz.

Bu nedenle , rakiplerine göre E-Ticarette hızla büyüyen ve gelişen Danışmanlık şirketi haline gelmiştir. ​

Amazon ABD ve Avrupa başta olmak üzere muhtelif e-ticaret platformlarına yönelik danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Türkiye’de bu danışmanlığı canlı , bire bir ve kurumlara özel hizmet veren tek kurumuz.

Ali Yalçın Amazon, Amazon Türkiye, Amazon Avrupa, Amazon Singapur, Amazon Avustralya, Amazon Dubai, Suspendplus, Amerika’da Şirket Açmak, Amerika’da Şirket Kurulumu, Delaware Şirket Kurmak, Florida şirket kurmak, LLC şirket kurmak, LLC şirket kurulumu, Wyoming Şirket Kurmak, Florida Şirket Kurmak, ABD Şirket Kurmak, Amazon Şirket Hesabı açmak
E-Ticareti Satış yapanlardan Öğrenin

Amazon
Teknik Destek

Türkiye veya başka bir ülkede üretmiş olduğunuz ürünleri Amazon.com'un olduğu tüm Dünya genelinde satmanız için firmanıza özel çözümler sunuyoruz.
Dürüstlük
Etik kurallara ve uygunluk prensiplerinden taviz vermeden ulaşılan sonuçları raporlamak.
İş Planlaması
Rekabet, satış, reklam, iade vb. bir çok detayda detaylı maliyet ve karlılık analizleri yapıp, size raporluyoruz.
Tarafsızlık
Çıkar düşünmeksizin objektif ve güvenilir raporlamarlarla firmalara gerçekçi raporlar sunmak.
Stateji
Amazon'da rakiplerinizi analiz ediyor, ve bu sayede Amazon'da varlığınızı sürdürebilmeniz için en doğru stratejileri belirliyoruz.
Etkinlik
Alanlarında uzman, tecrübeli ve dinamik ekiplerle çalışarak hızlı ve verimli raporlama yapmak.
Yenilikçi
Vizyonu, küresel bakış açısı ile iştirakçileri için kârlı ve değerli kazançlar sunmayı hedeflemektedir.
bt_bb_section_bottom_section_coverage_image
Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Hakkımızda | Ali YalçınMesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası