Ödeme Seçenekleri - suspendplus.com

Kredi Kartı ve Debit Kart

3D Secure nedir?
İnternet üzerindeki alışverişlerin daha güvenli yapılabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen bir sistemdir. 3D Secure ile bir ödeme işlemi sırasında, kartınızın ait olduğu bankanın internet sitesine yönlendirilirsiniz ve bankanızın söz konusu işlem için size gönderdiği geçici şifre ile işleminizi onaylarsınız. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış olursunuz.
3D Secure neden güvenlidir?
3D Secure ile yaptığınız işlemlerde, kartınızın sahibi olan bankanın internet sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilmektedir. Böylelikle kart numaranız başkaları tarafından biliniyor olsa bile şifrenizi sadece siz bildiğiniz için elektronik güvenliğinizi sağlamış olursunuz.
Ödeme sayfasından "Güvenli Ödeme Yap" butonuna tıkladığımda 3D Secure penceresi açılmıyor. Neden?
Kullandığınız internet tarayıcısında ( browser ) Pop-Up engelleyicilerinizin kapalı olması gerekmektedir. Sorun, Pop-up ekranının açılmasına izin vermediğiniz için yaşanıyor olabilir.
3D Secure ödememde banka ekranına güvenlik şifremi girip onaylıyorum ancak ""Server Error"" hatası alıyorum. Ne yapmalıyım?
3D Secure ekranında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemler, bankanız ile sizin aranızda olmaktadır. Kartınızın 3D Secure ile işlem yapma yetkisi bulunmaması, bankada anlık bağlantı sorunu yaşanması ve işleminize cevap gelmemesi veya kart üzerindeki isim ve diğer bilgilerin 3D Secure ekranına yanlış girilmesi gibi sebeplerle "Server Error" hatası oluşabilir.
Kredi kartı ile taksitli ödeme yapabilir miyim?
İnternet üzerinden, Yapı Kredi World karta 3 veya 6 eşit taksitte, Akbank Axess, Garanti Bonus , İş Bankası Maximum kredi kartları ile 3 taksitte hizmet satın alabilirsiniz. Lütfen not ediniz! Taksitli yapılan tüm işlemlerde vade farkı uygulanmaktadır.
Kredi kartımla neden işlem yapamıyorum?
Bunun değişik sebepleri olabilir. Şöyle ki; kart limitinizin yetersiz olması, kartınızın internette yapılan işlemlere kapalı olması, hatalı kart numarası girişi, onay işlemi sırasında geçici bağlantı sorunları yaşanması gibi.
İnternet sitesinden kredi kartı bilgilerimi girerek bilet satın almam ne kadar güvenli?
Suspendplus.com internet üzerinden gönderdiğiniz tüm bilgiler, günümüzün en güvenilir donanımıyla şifrelendirilir. SSL denilen bu yöntem, kişisel ve finansal bilgilerinizin üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilmesini önler. VeriSign, sizin web browser’ınız ve bizim web sayfamız arasında güvenli bir ortam yaratma standartıdır. VeriSign’ın elektronik sertifikası sizin gerçekten suspendplus.com ile bağlantıda olduğunuzu garantiler. Güvenli bağlantı sırasında alınan tüm bilgiler başkaları tarafından müdahale edilmeye elverişli olmaksızın sadece amaçladığınız işi yapmak üzere güvenlik için şifrelenerek transfer edilir.
İnternette banka kartıyla ödeme yapabilir miyim?
Kartınızın internetten alışveriş yapma özelliği varsa banka kartı ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak iade gerektiren durumlarda, banka kartlarına iade yapılamadığını ve hesap numarası gerekebileceğini göz önüne almanızda fayda var.
Hangi kredi kartlarını kullanabilirim?
Visa, MasterCard, Payoneer ve American Express kredi kartlarını kullanabilirsiniz.
Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası