Singapur Amazon FBA Private Label - suspendplus.com

5 Şubat 2021by Suspendplus0

Singapur Amazon FBA Private Label

Singapur Amazon FBA Private Label

Singapur Amazon FBA Private Label 1 ayda 7.000 USD Ciro nasıl yaptık? 

Amazon Singapur Pazarına Private Label Ürün Sürmenin Yolları

Amazon’un sunduğu fırsatlardan yararlanmak için bakış açınızı genişletmeniz çok önemli. Bu noktada yeni pazarlara girmekten çekinmeyin. Amazon Singapur pazarı da bunlardan bir tanesi. Sizi bu konuda teşvik edecek ve bu pazarda doğru taktiklerle ilerlemenizi sağlayacak bazı tüyolarımız var. Şimdi bunlara birlikte göz atalım isterseniz.

Singapur Amazon'da satış yapmak

Singapur Amazon FBA Private Label

Singapur Amazon FBA Private Label bir ürün deneme şansımız oldu. Bu ürünü daha önce  ABD pazarında denemiştik. Ürünün niteliğinin global olmasından dolayı; Singapur, Dubai ve Avustralya pazarlarında da satışını yapmak istedik. Hepsinde de stokları neredeyse erittik, özellikle Singapur’da stoğumuzun tamamını satabildik. Neden Singapur’dan başladınız diye sorarsanız? Çünkü Singapur’da lansman ya da PPC yapmadan satış yapmak mümkün.

PPC olmadan

Amazon'da satışa başlamak?

Şimdi şaşıracaksınız belki; çünkü biz her zaman iyi bir lansmanın öneminden bahsediyoruz, PPC yönetimine zaman ayırın diyoruz. Ama şimdi Singapur pazarından konuşurken  bunların hiçbirini yapmadan da başarılı olmak mümkün diyoruz. Evet, başarılı olmak söz konusu; ama nasıl kısmı önemli.

Amazon FBA sisteminin önemi

Ali Yalçın Amazon, Amazon Türkiye, Amazon Avrupa, Amazon Singapur, Amazon Avustralya, Amazon Dubai, Suspendplus, Amerika’da Şirket Açmak, Amerika’da Şirket Kurulumu, Delaware Şirket Kurmak, Florida şirket kurmak, LLC şirket kurmak, LLC şirket kurulumu, Wyoming Şirket Kurmak, ABD Şirket Kurmak, Amazon Şirket Hesabı açmak, İnternetten Satış Yapmak

Öncelikle pazar çok boş bir pazar, çoğu satıcı yok. Pazardaki oyuncuların çoğu drop shipping yapıyor. Siz FBA olarak ürün gönderdiğiniz zaman hızlıca rekabette öne çıkıyorsunuz.

Singapur Amazon satış stratejiniz nedir?

Singapur Amazon FBA Private Label

Sizinle videoda detaylı ve canlı bir şekilde Amazon Singapur’u göstermek istiyorum. Gördüğünüz gibi direkt avertising bölümüne geldiğinizde Deal ve Coupon seçenekleri var. PPC yapamadığınız için ürününüzü organik olarak satıyorsunuz. Evet, belki lansman ve PPC yapamadığınız için kötü sonuç da elde edebilirsiniz ama deneme yanılma yaparak başarıya da ulaşabilirsiniz. Bizim denemelerimiz başarılı oldu.

Şimdi bizim yaptığımız bu ürün satışına ilişkin detayları da aktaracağım size.

Amazon Dropshipping

Singapur Amazon FBA Private Label

Gördüğünüz gibi 11. ayda satışlara başlamışız ve 1 ay gibi kısa sürede tüm stoğu satmışız ve totalde yaklaşık 7 bin USD ciro yapmışız. İlk başlarda 1-2 adet satış yaparken sonra satışlar 3-4 diye artmaya başlamış. Hafif bir dalgalanmaya girilen bir dönem var gördüğünüz gibi. Bu dalgalanmanın sebebi de drop shipping yapan satıcılar.

Amazon FBA Private Label

Singapur Amazon FBA Private Label

Ama unutmayın Amazon private label’da 2 gün kargo garantisi sunduğunuz için sizin daha fazla satmanızı istiyor ve sizi destekliyor. Ürünlerinize prime etiketi veriyor. Bunun sonucunda günde 13 adet satışa kadar çıkıyor. Biz bu listeyi oluşturduğumuzda 2-3 tane drop shipping yapan satıcı piyasaya girmişti; en son 17 kişiye çıkmıştı. Ürün top 100’e girince drop shipping yapan satıcılar listeye girmeye çalıştı. Biz de rekabette öne çıkmak için bir miktar fiyat indirimine gittik. Mentorluk verdiğimiz bir hesaptı. Deneme amaçlı ürünler gönderdik ve kısa sürede başarılı oldu.

Katma değerli ürün

Singapur Amazon FBA Private Label

Amazon FBA Private label ürünleriniz var ve biraz deneme yapmak istiyorsanız; Singapur pazarını kesinlikle öneririm. Bu kadar boş bir pazarda deneme yapabilir ve satış süreçlerini keşfedebilirsiniz… Yine ülkemizde ürettiğiniz katma değerli ürünleri tüm dünyaya ihraç edebilirsiniz.

İnovasyon

Ürününüzü alternatif pazarlara sunmadan önce size en büyük tavsiyemiz; inovatif bakış açısıyla neleri ekleyebileceğinize ve ne gibi yenilikler katabileceğinize bakmanız olacaktır. Singapur Amazon pazarı bizim daha önce hiç deneme yapmadığımız bir pazar yeriydi ve çok kısa sürede başarılı bir iş çıkardık. Kısa sürede tüm ürünlerimiz bitti. Size umut vereceğini düşündüğümüz bir iş olduğu için paylaşmak istedik.

Amazon Singapur

Amazon'da satışa başlamak?

Özellikle, Amazon ABD’de hesap açılışında zorluk yaşayan kişileri, Singapur gibi pazarlarda hesap açıp başarıya ulaştırdıktan sonra yeniden asıl büyük pazara dönmeye davet ediyoruz. Böylelikle hem ürünlerinizi öncesinde test etme şansınız olur hem de Amazon nezdinde güven sağladıktan sonra kolaylıkla ABD pazarına girebilirsiniz.

Sanal sunucu

Ali Yalçın Amazon, Amazon Türkiye, Amazon Avrupa, Amazon Singapur, Amazon Avustralya, Amazon Dubai, Suspendplus, Amerika’da Şirket Açmak, Amerika’da Şirket Kurulumu, Delaware Şirket Kurmak, Florida şirket kurmak, LLC şirket kurmak, LLC şirket kurulumu, Wyoming Şirket Kurmak, ABD Şirket Kurmak, Amazon Şirket Hesabı açmak, İnternetten Satış Yapmak

Bu video kapsamında bir konuya daha açıklık getirmek istiyorum:

Videoların altında, “MacBook kullanıyorsunuz, neden Windows üzerinden bağlanıyorsunuz. Bu gerçekçi değil” gibi yorumlar görüyoruz. Unutmayalım ki MacBook ile de Windows kullanabilirsiniz. Zaten takip ettiğiniz gibi screenshot üzerinden ilerlemiyorum, canlı olarak size gösteriyorum. O nedenle ortada yanlış bir şey yok. Ayrıca sanal sunucu üzerinden birçok hesap yönetiyoruz. Ve tüm bu hesaplara MacBook üzerinden bağlanmam mümkün değil. Eğer böyle yaparsam hesaplar ilişkilendirilmiş hesap kabul edilir ve Amazon tarafından suspend olur. Bu tarz yorum yapan kişilerin Amazon ile içli dışlı olduğunu düşünmüyorum. Bu video aracılığıyla bu konuya da açıklık getirdiğimize inanıyorum.

Diğer ülke pazarlarıyla ilgili de video’larımızı takip etmeyi unutmayın.

Amazon’da satış eğitim paketlerimize veya mentorluk hizmetlerimize buradan göz atabilirsiniz.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Mesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası