Şirketinize Yerel Banka Hesabı Açmak - suspendplus.com

4 Aralık 20190

Şirketinize Yerel Banka Hesabı Açmak

Şirketinizin üzerine yerel bir banka hesabı açmak mümkün ancak ya işletme member-managed ise memberlarından birisinin, manager-managed ise managerlerden birisinin SSN’e sahip olması ya da Amerika’ya gitmeniz gerekmektedir. Tüm bankalar belli bir süredir online olarak, SSN’e sahip olmayan kişilere ait şirketlere banka hesapları açmıyorlar, ıslak imza olmadan hiç bir şekilde bir adım atmıyorlar. Öte yandan bazı bankalar, bazı aracı firmalara belli kontenjanlar sağlıyorlar ve ilgili müşterilerine debit card verebiliyorlar fakat bunun hangi bankadan olacağını, ileride sorun yaşanıp, yaşanmayacağının garantisini veremiyorlar. Bundan dolayı çözüm yolu olarak sanal bankaların kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Bu anlamda da Payoneer Business bir numaralı konumda.

Bir Cevap bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Zorunlu alanlar * ile işaretlenmiştir.

Bilgilendirme
Suspendplus.com bir ALGRAY E-TİCARET İNOVASYON A.Ş. girişimidir.
Bize Yazabilirsiniz
Hizmet ve eğitimlerimiz ilgili merak ettiğiniz konuları bize sorabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz e-postalara 12-36 saat içinde geri dönüş yapılacaktır.
Çalışma Saatleri
Pazartesi-Cuma: 10:00 - 17:00
Cumartesi: 10:00 - 15:00
Pazar: Kapalı
Bizi Takip Edin
Sosyal Medya hesaplarımızı takip ederek en güncel bilgilere sahip olabilirsiniz.

Copyright © 2021 Algray E-Ticaret İnovasyon A.Ş. suspendplus.com. Tüm hakları saklıdır.

Suspendplus.com sitesinde yer alan tüm metin, resim ve içeriklerin telif hakları ALGRAY A.Ş. aittir. Hiçbir şekilde basılı veya elektronik bir ortamda izinsiz kullanılamaz ve kopyalanamaz. Tüm bilgi ve fiyatlar bilgilendirme amaçlı olup, değişiklik arz edebilir. Fiyat ve bilgi yanlışlıklarından suspendplus.com sorumlu tutulmaz.

Suspendplus.com Site Kullanım Kuralları ve Güvenlik Politikası’nı kabul etmiş sayılırlar.

Hakkımızda | Ali YalçınMesafeli Satış Sözleşmesi Gizlilik Sözleşmesi | Kişisel Verilerin Korunması ve İşlenmesi Politikası